Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek - 6 kwasu salicylowego na zmarszczki

Twarz masaż twarzy, maska algowa, szyi i dekoltuserum, krem 159. Dodatkowo zostaje ona uwolniona od martwych komórek. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek.
BOTOXAzzalure PROMOCJA BOTOX owy PIĄTEK cena za jedną okolicę od 350 zł. Zmarszczki międzybrwiowe od 450 zł kurze łapki od 450 zł zmarszczki podłużne czoła od 450 zł całe czoło2 okolice) od 700 zł zmarszczki wokół ust. Nasza technologia: W Laser Skin Care wykonujemy mikrodermabrazję. Laserowa likwidacja zmarszczeklaser Palomar StarLux 500.

Kolagen- ten naturalny wypełniacz wykorzystuje się do wypełnienia lub wypchnięcia zmarszczek. Mikrodermabrazja Kwasy Me.
RF Termolift; Żelazko przeciwzmarszczkowe Facial Lifting System; Mezoterapia bezigłowa igłowa roll cit; Mikrodermabrazja ultradźwięki kosmoceutyki; Mikrodermabrazja. W czasie konsultacji przed zabiegiem lekarz ocenia stan skóry i służy pacjentowi radą, przedstawiając mu najbardziej odpowiednie metody korekcji występujących u niego w konkretnym miejscu zmarszczek. MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA: stanowi jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania skóry. Laser frakcyjny nieablacyjny Palomar Emerge™ służy do skutecznej walki z.

Ogólna regeneracja skóry. Poprawa struktury i kolorytu skóry ; uelastycznienie i ujędrnienie ; przywrócenie świeżego porów i zaskórników, promiennego wyglądu ; redukcja zmarszczek .

Laser- Medica posiada 2 aparaty do mikrodermabrazji diamentowej. Laser na zmarszczki gabinet w Białymstoku Dermatolog Białystok Laser na zmarszczki gabinet w Białymstoku. Cennik Perfect Beauty medycyna estetyczna Ostrołęka MEDYCYNA ESTETYCZNA PERFECT BEAUTY” AGNIESZKA KONDRACIUK.
VELA LIFTpołączenie 3 technologii w jednym zabiegu: termage, lasera 940 nm i vacum stało się kluczem do sukcesu w terapii anti aging. Mikrodermabrazja Dermatologia i medycyna estetyczna AW.

Laser frakcyjny C02 Multipulse. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek.

Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj peelingu mechanicznego prowadzący do wygładzenia nierówności rozjaśnienia lub likwidacji przebarwień, korekcji zmarszczek oraz wyeliminowania zmian trądzikowych, całkowitego lub częściowego zaniku blizn łojotoku i zaskórników. Czy w moim przypadku mikrodermabrazja jest dobrym rozwiązaniem. Jak mikrodermabrazja i. Okres do 4 tygodni od wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia;.

Co to jest mikrodermabrazja? Salon kosmetyczny Peeling laserowy Peeling laserowy jest to metoda o wiele bardziej precyzyjna w usuwaniu wierzchniej warstwy skóry aniżeli zabiegi mechaniczne np. Laser Fraxel re: pair jest pierwszym na rynku medycyny estetycznej ablacyjnym laserem frakcyjnym do zabiegów małoinwazyjnych. Powstawania zmarszczek i bruzd.

Mikrodermabrazja pobudza również skórę do syntezy kolagenu, dzięki czemu spłyca drobne zmarszczki oraz rozjaśnia przebarwienia. Niewątpliwą zaletą mikrodermabrazji jest również to, iż nie wymaga rezygnacji z codziennego trybu życia i wyłączenia z pracy zawodowej. Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji intensywność zabiegu podlega trzystopniowej regulacji i dobierana jest indywidualnie. Dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego.


Mikrodermabrazja polega na mechanicznym ścieraniu wierzchnich warstw naskórka i skóry. Cennik Mikrodermabrazja diamentowa Sztuka i Estetyka. Bezinwazyjny i bezbolesny. Zabieg z kwasem hialuronowym poprzedzany jest mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.
W naszym gabinecie. Estetycznej Mediwa. Można ją wykonać na twarzy szyi, dekolcie plecach czy udach. Jej główne zalety to rozjaśnianie i odświeżanie skóry niwelowanie przebarwień i zmarszczek a także usuwanie zaskórników.


Laserowe usuwanie bruzd zmarszczek, rozstępów, przebarwień blizn. Redukcji ulegają przebarwienia drobne zmarszczki co prowadzi do poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Jest on skierowany jest do tych osób, które borykają się z problemem zmarszczekznakomicie sprawdza. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki.

Na kilka dni przed planowanym zabiegiem nie wolno wykonywać innych zabiegów złuszczających, jak mikrodermabrazja i pilingi chemiczne. LIKWIDACJA ZMARSZCZEK. MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA Cosmeo Mikrodermabrazję diamentową stosuje się w celu odświeżenia skóry usunięcia zrogowaciałego naskórka ułatwi to przenikanie składników aktywnych stosowanych w produktach do pielęgnacji, wygładzenia zmarszczek mimicznych delikatnego wypłycenia blizn usunięcia powierzchownych przebarwień oraz w celu.

Pozostawiając skórę piękną i promienną. Z laserowej depilacji lub zabiegu ujędrniania. Mikrodermabrazja) lub chemicznenp. Szukasz idealnego prezentu dla drugiej połówki?

Wyjątkowy prezent dla Twoich najbliższych VOUCHER do Spa. Wyraźne efekty odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Efekty przed i po zastosowaniu zabiegów laserem Fraxel. Fraxel re store Dermedica Dermatologia Medycyna Estetyczna.

Mikrodermabrazja jest bezbolesną metodą ścierania kolejnych warstw naskórka aż do uzyskania pożądanego rezultatu:. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek.

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym Laser Studio 4 W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. W związku z małą inwazyjnością mikrodermabrazji po zabiegu rzadko występują powikłania. Oczywiście odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna pomagają na długo zachować piękne ciało i gładką buzię, jednak z. Wskazania: łojotok rozszerzone pory. Dowiedź się więcej Sprawdź cennik zabiegów.

Zmniejszenie łojotoku. Mediestetica gabinet medycyny estetycznej Mikrodermabrazja.

Zabieg zmniejsza suchość skóry wygładza jej powierzchnię zwłaszcza u osób mających tendencję do tworzenia się zarówno powierzchownych jak i głębszych zmarszczek oraz blizn. Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i/ lub skóry właściwej poprzez równomierny. Poprawia również przyswajanie przez skórę składników odżywczych. Intensywne lasery ablacyjne ranią skórę dlatego podobnie jak w przypadku dermabrazji po zabiegu pacjent potrzebuje czasu na dojście do siebie.


Ospie lub trądziku, do. Nasz laser do usuwania wlosow. Zabieg laserami Er YAG FOTONA SPECTRO SP i DUALIS SP. Peeling laserowy jest to metoda o wiele bardziej precyzyjna w usuwaniu wierzchniej warstwy skóry aniżeli zabiegi mechaniczne np.

Mikrodermabrazja Elite Centrum Laseroterapii Dzięki temu skóra wygładza się a jej wygląd znacznie się poprawia. To bardzo popularny zabieg dający. To zabieg wykonywany przy uzyciu specjalnie dobranej długości lasera frakcyjnego.
Dermatolog Białystok dr Piotr Aleksiejczuk. Estetique zapewnia usługi z zakresu zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej.

A wiesz może czy ten laser IPL jest też bezinwazyjny i daje dobre, długofalowe efekty. Mikrodermabrazja diamentowa. Oraz skutecznie zmniejsza drobne zmarszczki. Zabieg polega na mechanicznym ścieraniu stopniowo i pod kontrolą naskórka z uwzględnieniem.


Mikrocząsteczki tlenku glinu zostają podane na powierzchnię skóry przez sterylną głowicę. Chcesz sprawić przyjemność mamie lub siostrze? Umiarkowane, stopniowe usuwanie wierzchnich warstw naskórka w jego podstawowej warstwie prowadzi.

Za ich pomocą można wygładzić zmarszczki, ujędrnić skórę czy wymodelować sylwetkę każdy znajdzie coś dla siebie. Mikrodermabrazja. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek.

Lub instrukcji do. Zmarszczki NZOZ Specjalistyczna Poradnia Dermatologiczno. Poprawia owal twarzy i kondycję skóry.
Efektem cyklu zabiegów są: poprawa kolorytu i struktury skóry ; poprawa elastyczności skóry ; redukcja i obkurczenie tzw. Jednym ze sposobów radzenia sobie z nimi jest mikrodermabrazja diamentowa, w pełni bezpieczny i skuteczny rodzaj peelingu mechanicznego. Twarzdo zabiegu, 69. Mikrodermabrazja Laser Cosmetic spłycenia powierzchownych zmarszczek i blizn częściowej redukcji przebarwień posłonecznych lub starczych częściowej redukcji przebarwień pozapalnych. Mikrodermabrazja zmarszczki. Porów skórnych ; usunięcie zaskórników ; zmniejszenie łojotoku ; częściowa redukcja przebarwień ; spłycenie powierzchownych zmarszczek.

Zniwelowane zostają zmarszczki i blizny,. Mikrodermabrazja diamentowa Laser Cosmetic Salon usuwanie zniszczonego naskórka i objawów fotostarzenia się skóry ; poprawa gładkości faktury i świetlistości cery, regeneracja i rewitalizacja skóry ; wypłycanie rozstępów ; likwidacja delikatnych zmarszczek i odmładzanie skóry ; pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny co stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki . Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek. Terapia Laserowa Fraxel re store.

Zapoznaj się również z ofertą specjalną JESIEŃ/ ZIMA / • • CENNIK PODANE CENY SĄ UŚREDNIONE I DOTYCZĄ JEDNEGO ZABIEGU W JEDNEJ OKOLICYnie. Zmarszczki mimiczne Kurze łapki” wokół oczu ; Starzenie i fotostarzenie się skóry ; Trądzik ; Blizny urazowe i potrądzikowe ; Rozszerzone pory;.


Zabiegi dla mężczyzn Par Excellence medycyna estetyczna Laser frakcyjny CO2 pozwala na niwelowanie zmarszczek, usuwanie blizn i rozstępów oraz przebarwień. Mikrodermabrazja diamentowa Toruń. Mikrodermabrazja Krótki,. Mikrodermabrazja czy IPL na zmarszczki na czole.

Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek. Zmniejszeni rozszerzonych porów. Nowy Sącz W naszej klinice stosujemy mikrodermabrazję diamentową.


Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i\ lub skóry właściwej. Bez zgody pisemnej Laser DeLux.

10 najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej Glamour. Reclinic spłycenie zmarszczek. VESUNA Zabieg pomaga również w zmniejszaniu zmarszczek oraz usuwaniu blizn.

Który z tych zabiegów jest najbardziej odpowiedni pod względem poprawienia nawilżenia jędrności, elastyczności wygładzenia zmarszczek. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek. Jest to laser Palomar Starlux500,. Piotr Aleksiejczuk ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku.
Mikrodermabrazja) lub chemiczne np. Czy może powinnam zastanowić się nad jakimiś innymi zabiegami. Spłycenie powierzchownych zmarszczek;.

Cennik Gabinet kosmetyczny Medi Derm Gorzów Wlkp LOKALIZACJA, CENAPLN. Likwidacja drobnych zmarszczek,.


Elbląskie Centrum Medyczne. Którego efektem jest likwidacja zmarszczek oraz przebarwień naczyniowych,. Mikrodermabrazja Wrocław laserBeauty Mikrodermabrazja diamentowa jest jedną z najnowocześniejszych metod peelingu mechanicznego. Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego.
Zabiegi na twarzmikrodermabrazja wodna zabiegi Pevonia Botanica, Zabiegi na ciałoOdchudzanie, eneolit twarzy, zabiegi Pevonia Botanica, usuwanie cellulitu laser. Odmładzanie Estetica zmarszczki mimiczne wiotkość skóry worki i cienie pod oczami przebarwienia głębokie zmarszczki, bruzdy blizny potrądzikowe oraz rozszerzone pory blizny pourazowe oraz.
Mikrodermabrazja jest rodzajem. Dla uzyskania lepszego efektu zabieg mikrodermabrazji można łączyć z innymi zabiegami, takimi. Skutecznie regeneruje i odmładza skórę pomaga usuwać przebarwienia skazy i drobne zmarszczki.

Zabieg powoduje odmłodzenie skóry poprawia jej gęstość i jędrność, usuwa wszelkie blizny, zmarszczki uszkodzenie posłoneczne. Pragnę działać zanim będzie za późno.


Sprawdź usługi kosmetyczne, zabiegi ginekologii i medycyny estetycznej w salonie VESUNA. Peeling laserowy zamiast mikrodermabrazji. Mikrodermabrazja w klinice NaturaMed. Mikrodermabrazja diamentowa TOP LASER Centrum Depilacji.

Często jest również polecany pacjentom z uszkodzeniami posłonecznymi, powiększonymi porami czy przebarwieniami. Twarz krem, szyja ampułka, maska algowa 139.
Dzięki peelingowi skóra ponownie staje się napięta i świeża. Zabiegi przeciwstarzeniowe; Powierzchowne linie i zmarszczki; Fotostarzenie; Przebarwienia; Skóra sucha; Zaskórniki; Rozszerzone pory; Skóra łojotokowa; Trądzik pospolity i płytkie. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy redukuje drobne zmarszczki zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Spłycenia zmarszczek i zwężenia. Wskazania do zabiegu: trądzik zaskórnikowy łojotok poszerzone pory prosaki, zaskórniki zamknięte i otwarte, grudkowy blizny zanikowe i przerosłe. Najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi w Toruniu.

Aplikowanych preparatach do pielęgnacji skóry. Bo docierały do mnie również opinie niezadowolonych osób, które. Mikrodermabrazja Forever Young Mikrodermabrazja. Mikodermabrazja diamentowa spłyci Twoje zmarszczki i rozjaśni przebarwienia.

Odmł adzanie twarzy Good Time Day Spa Łódź EmergeTM to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do usuwania i redukcji niedoskonałości skóry. RadiesseR jest szeroko stosowanym wypełniaczem w. Redukcja bruzd wargowo– nosowych zmarszczek wokół oczu i ust modelowanie owalu twarzy.

Który z zabiegów jest najlepszy. Rozstępy ; odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu, ust i szyi ; wiotkość skóry ; zabieg jest idealnym przygotowaniem do zabiegów laserowych. Znaczny wzrost absorpcji skóry względem składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Zabieg mikrodermabrazja MG Laser Efekt działania mikrodermabrazji: poprawa elastyczności skóry; pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny; obkurczenie ujść gruczołów łojowych; redukcja zaskórnikówszczególnie otwartych ; spłycenie powierzchownych zmarszczek i blizn; częściowa redukcja przebarwień posłonecznych lub starczych. Estetique Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii w Sanoku. Mikrodermabrazja Fit Med Wolsztyn. Stanowi alternatywę dla peelingów chemicznych i.

Mikrodermabrazja diamentowa Lublin Laser Look W celu poprawienia wyglądu skóry można skorzystać z mikrodermabrazji diamentowej. Wielopoziomowe oczyszczanie hiper odżywianie, nawilżanie regeneracja skóry i redukcja zmarszczek.

Dzięki czemu skóra staje się gładsza, oczyszczona. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i. FRAXEL re store to najnowszej generacji laser frakcyjny zapewniający całkowicie bezpieczny kontrolowany i spektakularny efekt estetyczny. Jest to laser Palomar.

Mikrodermabrazja, Laser. Posiadamy ponad 10. Mikrodermabrazja to jedna z najpopularniejszych, niemedycznych technik odnowy skóry. Plecy górna część.

Nasz laser do usuwania. Mikrodermabrazja diamentowa gabinet med. Zmarszczki blizny, przebarwienia zmiany trądzikowe to oznaki problemów ze skórą i przemijającego czasu. Mikrodermabrazja z kolei jest delikatniejsza dla skóry, lecz procedura usuwania zmarszczek musi być powtarzana dla optymalnego efektu.

Mikrodermabrazja BodyLaser Wskazania do stosowania zabiegu mikrodermabrazji to: fotostarzenie się skóry twarzy szyi i dekoltu; trądzik pospolityzaskórnikowy i grudkowy ; blizny potrądzikowe; łojotok; suchość skóry; zaskórniki prosaki; rogowacenie okołomieszkowe; rozstępy; plamy starcze na twarzy i rękach; likwidacja delikatnych zmarszczek. Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Badanie skóry Analizerem Nati® Bezoperacyjna korekcja kształtu nosa Botoks Epilacja IPL Fale radiowe RF Ginekologia estetyczna HialuroFrax Hialuronidaza Hydrolift Nici Hialuronowe Karboksyterapia Konsultacja lekarska Korekcja uśmiechu dziąsłowego Laser diodowy Laser frakcyjny Perfectus 3D. Twarzampułka maska algowa, krem 119 PROMOCJA 89.
7 dni od zabiegu Zabiegów z użyciem lasera, mikrodermabrazji i innych peelingów minimum 14 dnilaser ablacyjny 12 miesięcy. Aby dowiedzieć się jak należy przygotować się do zabiegu mikrodermabrazja,.

Rynków Wschodnich. Znajdź najlepszy sposób na. W wyniku wykonania mikrodermabrazji poprawia się owal twarzy. Ta nowoczesna technika polega na delikatnym ścieraniu naskórka warstwa po warstwie przy użyciu metalowej końcówki z diamentowymi głowicami.

Świetnie oczyszcza i usuwa zaskórniki. Zmarszczki to największa zmora każdej kobiety jednak dbając w odpowiedni sposób o skórę od najwcześniejszych lat można w skuteczny sposób opóźnić proces ich pojawienia się na skórze. Zapraszamy do naszego poznańskiego gabinetu medycyny estetycznej.
Mikrodermabrazja Wodna Salon Fryzjersko Kosmetyczny Pułtusk. Albo nawet jeśli go mamy jesteśmy zbyt zmęczone, żeby ten czas.

Resurfacing redukcja zmarszczek Centrum Medycyny Estetycznej i. Na czym polega laserowa likwidacja zmarszczekZabieg wykonywany jest laserem frakcyjnym nieablacyjnym, czyli nie przerywającym ciągłości skóry. Mikrodermabrazja laser frakcyjny CO2. Zmarszczki i rewitalizacja skóry Estetica Laser Med fryzjer.

Dr Tomasz Kochanowski w Laser Clinic prowadzi. Pracował 13 lat w Polfie jako Konsultant Medyczny ds.


Dochodzi do stymulacji mikrokrążenia co powoduje odżywienie komórek skóry lepsze pochłanianie składników odżywczych oraz likwidację drobnych zmarszczek. Usuniecie zaskórników. ZABIEG WYKONANY W SALONIE LASERBEAUTY GWARANTUJE: szybkie i widoczne efekty odświeżenie i odmłodzenie skóry zwiększenie jej elastyczności, spłycenie zmarszczek usunięcie rozszerzonych porów i.

Twarz maska algowa, szyja i dekolt ampułka, krem 169. Mikrodermabrazja diamentowa Pelledoro medycyna estetyczna. Chorobowe lub konkretne leczenie.
Blizny i rozstępy ulegają. Mam 24 lata i silnie zarysowane zmarszczki na czole.
Złuszczanie laser biostymulacyjny. Mikrodermabrazja Medycyna Estetyczna Szczecin Laser Studio. Obecnie w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku na stanowisku. Zastanawiają mnie dwa zabiegi: mikrodermabrazja diamentowa i laser IPL.
Zazwyczaj nie mamy czasu dla siebie. Silktouch Salon Kosmetyczny Zamość mikrodermabrazja.
Skupiamy się na wychowaniu dzieci sprzątamy, gotujemy chodzimy do pracy. Mikrodermabrazja diamentowa Warszawa, Ursynów Mikrodermabrazja diamentowa Częstotliwość: 3 6 zabiegów w odstępachdniCzas trwania zabiegu: 1 1 5 h Mikrodermabrazja to swego rodzaju peelin.

Takie działanie pobudza jej odnowę, a składniki aktywne mogą w nią lepiej wnikać. Mikrodermabrazja lub laser do zmarszczek.

Regeneruje częściowo przebarwienia spowodowane nadmierną ekspozycją skóry na promienie UV. Oferta firmy MG Laser z Łodzi obejmuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne takie jak depilacja laserowa zamykanie naczyń krwionośnych fotoodmładzanie it. Klinika BBC Klinika kosmetyki.

Laser Skin Care Gliwice łojotok; skóra zanieczyszczona z licznymi zaskórnikami oraz rozszerzonymi porami; blizny potrądzikowe; rozstępy; przebarwienia oraz plamy starcze; płytkie zmarszczki oraz wiotkość skóry; skóra przesuszona z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Usuwanie zmarszczek bezinwazyjne zabiegi, inwazyjne zabiegi. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie.

Mikrodermabrazja. Laser Er YAG Fotona Spectro SP osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Nie ma tu niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczenia,. Umożliwia on osiągnięcie efektów. Blizny potrądzikowe prosaki, szorstkość i rogowacenie naskórka, przebarwienia, zaskórniki, drobne zmarszczki, rozszerzone pory, plamy starcze drobne blizny i bliznowce.

Hada labo tokio anti aging przegląd hydratora

Mikrodermabrazja zmarszczek Krem starzeniu

Mikrodermabrazja diamentowa lub korundowa. technika ta pozwala pozbyć się drobnych zmarszczek wokół oczu,.


Laser LIGHT SHEER. laser frakcyjny Lublin, mikrodermabrazja CME Tulipan ul.

Koszt usuwania zmarszczek laserowych
Łożysko przeciw zmarszczkom kremowe złote zdrowie
Surowe wegańskie anty starzenie
Jedwabna bellaface anti aging przeglądu urządzenia skóry

Mikrodermabrazja zmarszczek Sklepie

Każda KOBIETA jest ikoną zmysłowości i piękna. Tylko w natłoku codziennych obowiązków zdarza się, że o tym zapominamy.
Krem wybielający skórę na plamy starcze
Krem do twarzy z neutrogena na pryszcze
Iwhite krem ​​do twarzy 3 w 1 recenzji
Recenzja kremu do twarzy dla dzieci johnson